Bądź aktywny i zarabiaj! – Aplikacja YourFitWay

Każda firma musi mieć swoje mocne „dlaczego”. Ludzie kupują nie to, co robisz, ale dlaczego to robisz. To kwestia wiarygodności, bo to ona jest jednym z filarów biznesu. Zatem dlaczego powstało YourFitWay? Przede wszystkim dlatego, żebyśmy byli zdrowi. Zdrowi ludzie to ludzie pełni energii, pewni siebie i w pełni szczęśliwi. Czy można sobie wyobrazić lepsze „dlaczego”?

Aby być zdrowym, potrzebujemy przede wszystkim dobrze się odżywiać oraz być aktywnym fizycznie. I choć 1/3 świata się odchudza, to niestety większość ludzi prowadzi siedzący tryb życia, a na domiar złego spożywa niskiej jakości jedzenie. W ten sposób rodzi się wiele chorób cywilizacyjnych, których można byłoby uniknąć. A wystarczy tylko zmienić nawyki żywieniowe i polubić ruch, tak jak na to zasługuje. Czyli wracamy do naszych naturalnych czynności i zachowań stosowanych od tysięcy lat. Istnieje wiele wspaniałych firm z bardzo dobrymi suplementami diety, jednak niewiele jest tych, które motywują do aktywności fizycznej, czyli po prostu do ruchu i do wykonywania przynajmniej 10 000 kroków dziennie. Zarząd firmy YFW postanowił to zmienić.

Lekcje Warte Miliony

YourFitWay

Historia firmy YourFitWay

Historia firmy zaczyna się jesienią 2016 roku, kiedy to Daniel Kubach wraz z Danielem Koniecznym biegną w maratonie w Auckland w Nowej Zelandii. Sam bieg to przede wszystkim wyraz ich ambicji, ale co równie ważne, także wynik sześciomiesięcznych przygotowań i wzmożonych treningów. W tym czasie dzieje się jednak coś niezwykłego. Obaj panowie zdają sobie sprawę, jak bardzo się ostatnio zmienili. Zaczynają wymieniać zmiany, które zaszły w ich ciele i umyśle; utrata wagi, lepsze samopoczucie, zwiększenie efektywności, zwiększenie koncentracji, zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd, a także niezwykły wręcz optymizm i radość życia.

Daniel Kubach i Daniel Konieczny uznali, że muszą koniecznie zrobić coś, co zachęciłoby aktywnie ludzi na całym świecie do podobnej metamorfozy i tym samym pozytywnie wpłynęło na jakość ich życia. Ponieważ bieganie nie jest dla każdego, panowie szukali czegoś prostego, czyli takiej odmiany sportu, który może być uprawiany z przyjemnością przez każdego człowieka na ziemi. Okazuje się, że najpopularniejszym sportem na świecie jest chodzenie, a w dodatku to jedna z nielicznych aktywności fizycznych, która jest właściwie całkowicie bezpieczna i przez to często rekomendowana przez lekarzy. Jednak jak zachęcić 1 000 000 ludzi na świecie, aby więcej się ruszali i więcej chodzili? Można na przykład stworzyć grę, w ramach której ludzie będą mieli zadania do wykonania, a dodatkowo będą widzieli swoje postępy oraz mają możliwość rzucać wyzwania znajomym!

Aplikacja YourFitWayAplikacja YourFitWay

Tak, dokładnie! Powstała aplikacja, która jest równocześnie grą! YourFitWay świetnie motywuje ludzi do ruchu i zdrowego stylu życia, aby w konsekwencji żyli dłużej oraz wyglądali i czuli się lepiej! Skąd się wzięło 10 000 kroków? Badania naukowe informują, że człowiek, aby żyć w zdrowiu i normalnie funkcjonować potrzebuje minimum 10 000 kroków dziennie. Dzięki temu limfa w organizmie krąży i oczyszcza organizm z toksyn. Limfę pompują mięśnie, kiedy się ruszamy. Dodatkową korzyścią jest dotlenienie mózgu, spalanie tkanki tłuszczowej, lepszy sen, większa koncentracja i dużo lepsza efektywność osobista. Bardzo ważny jest też fakt, że ludzie, którzy więcej się ruszają, po prostu mniej chorują!

Idea firmy

Ideą firmy jest pragnienie, aby odstawić samochód czy zrezygnować z komunikacji miejskiej i zamienić to, co truje nasze środowisko, na zdrowy i ekologiczny spacer. Czyli zamiast jechać do sklepu lub pracy samochodem, lepiej przespacerować się ten kawałek. Jeżeli masz do pokonania kilometr do restauracji, kawiarni, udaj się na miłą i kojącą przechadzkę. Dzięki temu będziesz zdrowszy oraz zaoszczędzisz Matce Ziemi dwutlenku węgla i spalin, które wyemitowałbyś jadąc samochodem. Celem firmy jest budowanie społeczności ludzi na całym świecie, którzy będą więcej się poruszać i więcej chodzić, a przez to cieszyć się zdrowiem i dbać o ekologię.

Myśl globalnie, działaj globalnie

Od początku założenia firmy jej celem była działalność globalna, dlatego na swoją siedzibę zarząd wybrał Londyn. Nie bez znaczenia pozostawał też fakt, iż jeden ze wspólników (Daniel Konieczny) mieszka w Wielkiej Brytanii. Prawo angielskie jest bardzo korzystne dla klientów i partnerów firmy. Dzięki siedzibie w Londynie firma łatwo może wchodzić na wszystkie rynki międzynarodowe. Poza tym, dzięki temu, że jest to aplikacja, firma może sprzedawać swoje produkty i swobodnie rozwijać swoją sieć partnerską w każdym kraju na świecie! Działalności nie ograniczają bowiem żadne koncesje, licencje, pozwolenia, cła, czy posiadanie magazynów bądź atestów. W ten sposób firma oszczędza pieniądze na magazynowaniu oraz transporcie i dlatego aż 75% przychodu firmy jest przekazywana partnerom i klientom firmy! W dwa tygodnie od startu YourFitWay był już w 15 krajach na czterech kontynentach.

Your Fit Way

Zrób coś dobrego dla środowiska

Daniel Kubach podróżując po Skandynawii usłyszał coś, co nim wstrząsnęło: Szwedzi twierdzą, że „człowiek rodzi się pasożytem, ponieważ zużywa powietrze i wodę, a emituje śmieci i nieczystości. Jeżeli bierzesz tylko od świata i nic mu nie dajesz w zamian, to jesteś pasożytem”. Dlatego postanowił, że wiele rzeczy w swoim życiu zmieni i będzie do tego samego przekonywał innych. Założył więc 7Health Foundation, której celem jest stworzenie zielonych płuc Europy i część zysku firmy YourFitWay jest przekazywana właśnie na ten cel. Konkretnie, firma YourFitWay przekazuje od każdego klienta, który korzysta z aplikacji jednego dolara za każdy rok bycia użytkownikiem. Ponadto, każdy z partnerów może przeznaczyć od 1 do 5 dolarów darowizny od każdej wypłaty na sadzenie drzew.

YourFitWay to aplikacja, która jest też grą. W tej grze wygrywasz zdrowie oraz pieniądze. Osoby, które codziennie wykonają 10 000 kroków, mogą zarabiać w aplikacji. Natomiast partnerzy firmy zarabiają, promując aplikację oraz budując sieci menadżerskie. Menadżerowie docierają do szerokiego spektrum klientów, influencerów i gamerów. Aby dowiedzieć się, jak dokładnie działa aplikacja i zarabianie dzięki niej, najlepiej wziąć udział w prezentacji online, która odbywa się od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 lub w sobotę o 11:00. Link znajdziesz u partnerów YFW.

Jakie plany ma firma YourFitWay?

Celem YourFitWay jest zdobycie 1 000 000 partnerów i 10 000 000 klientów na całym świecie. Obecna sytuacja z pandemią i kryzys ekonomiczny to obiektywnie sprzyjające czynniki. Po pierwsze ludzie zaczęli interesować się zdrowiem, a po drugie szukają dodatkowych pieniędzy i możliwości zarabiania i to nie tylko na swoim rynku, ale online, na całym świecie. Ostatnie badania mówią, że lekkie regularne ćwiczenia fizyczne zwiększają odporność organizmu. Nie zaleca się ciężkiego wysiłku fizycznego, co oznacza, że robienie 10 000 kroków każdego dnia może być skuteczne w walce z wieloma wirusami.

Firma pokazała, że w miesiąc potrafiła otworzyć 20 rynków na całym świecie i pozyskać ok. 2 000 partnerów. Jest to pierwsza faza preelunchu. Kolejne dwie zakończą się na koniec października. Rzadko mamy przyjemność oglądać tak dynamiczną firmę. Zarząd zapowiada, że to dopiero początek i skupiają swoje działania m.in. na dużych rynkach azjatyckich i afrykańskich. Trzymamy kciuki za to przedsięwzięcie i cieszymy się, że możemy obserwować rozwój ekologicznej pro zdrowotnej firmy YourFitWay.

Powiązane artykuły

Komentarze (1)

Hej, niesamowity artykuł – jak zwykle. Mógłbyś się wypowiedzieć na temat kwestii poruszonych w tym artykule: https://adpensite.pl/jak-powinna-byc-kampania-reklamowa/ ? Jestem ciekaw Twojej opinii.

Zostaw komentarz