Nowa firma MLM w Polsce: Bepic. Marek Wawrzeńczyk opowiada o produktach i biznesie

Znudziła Was polska branża marketingu sieciowego? Oto pojawił się na niej nowy gracz, który ma szansę zamieszać co nieco w naszym MLM-owym kociołku. O firmie Bepic, jej produktach i biznesie opowiedział nam Marek Wawrzeńczyk – nie tylko doświadczony networker, ale także pasjonat oraz propagator zdrowego stylu życia.

Blog o MLM: Jesteś twórcą i prezesem Polskiej Akademii Zdrowia, doświadczonym przedsiębiorcą z szerokim portfolio. Co sprawiło, że zainteresowałeś się Bepic?

Marek Wawrzeńczyk Bepic Polska Akademia Zdrowia Akuna - Blog o MLM, marketing sieciowy, network marketingMarek Wawrzeńczyk: Produkt. Tak jak wspomniałeś, zajmuję się na co dzień działalnością charytatywną i biznesową i naprawdę nie mam czasu się nudzić. Dlatego kiedy przyjaciel przyszedł do mnie i powiedział: pokażę Ci coś, nie chciało mi się nawet tego oglądać. A jednak obejrzałem – i serce zabiło mi mocniej.

Bepic to młoda firma, w Polsce zaledwie od kilku miesięcy. Co musimy o niej wiedzieć?

Rzeczywiście, Bepic powstało w Stanach dokładnie 15 stycznia 2017 r. Firmę założył Eric Caprarese – ciekawy człowiek. Jest właścicielem fabryki, która produkuje suplementy diety dla ponad 100 firm MLM. Ma więc ogromne doświadczenie i postanowił zrobić własny marketing sieciowy.

Sztuka Przedsiębiorczości

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że tak silnych suplementów jeszcze nie spotkałem – a jak to się mówi, trochę siedzę w temacie. Wcześniej pracowałem w Akunie.

Suplementy może silne, ale za to tylko dwa.

Zgadza się. Erica do ich stworzenia zainspirowały, mówiąc górnolotnie, 3 problemy tego świata. Są to brak energii, stres i depresja oraz otyłość.

Trudno się z tym nie zgodzić.

Niestety, to są trudności, z którymi boryka się większość naszego społeczeństwa.

Ostatnio robiłem długą trasę samochodem, miałem sporo przystanków na trasach benzynowych i widziałem, ile napojów energetycznych kupują kierowcy. Problemy z nadwagą możemy równie łatwo zweryfikować – wystarczy wyjść na ulicę. A o tym, że silnie dotyka nas stres, doskonale wiemy sami.

Bepic ma więc dwa mocno skoncentrowane produkty, których zadaniem jest przeciwdziałanie tym szkodliwym dla nas czynnikom i dolegliwościom.

A nie uważasz, że zażywanie suplementów to bardziej moda niż konieczność?

Chciałbym, żeby tak było, ale potrzeba suplementacji jest dziś bardzo duża i ciągle rośnie. W zasadzie nie powinno być pytania czy się suplementować – tylko jak i czym.

Inna sprawa, że w sklepach ekologicznych czy nie daj boże aptekach jest tych preparatów tyle, że ludzie się gubią. To działa na to, to na tamto, to dla babci, a to dla dziadka. Idzie zwariować. Eric Caprarese chciał stworzyć produkty, które będą bardzo łatwe „w obsłudze” i kompleksowe – stąd ta ich bardzo niewielka liczba.

Elev8 - Marek Wawrzeńczyk Bepic Polska Akademia Zdrowia Akuna - Blog o MLM, marketing sieciowy, network marketingPierwszy z suplementów Bepic nazywają w Internecie „eliksirem energii”.

To duże uproszczenie, ale nie ma w nim wiele przesady. Zielona kapsułka, czyli Elev8, ma działanie naprawcze, odmładza organizm na poziomie komórkowym, zwiększa psychiczną i fizyczną wydajność. Chroni także przed stresem i jego skutkami, poprawia pamięć oraz nastrój. Wiem, że brzmi to po prostu jak dobry tekst sprzedażowy, ale właśnie takie są właściwości tego suplementu.

Nie bez powodu podkreśliłem, że Elev8 to kapsułka. W przeciwieństwie do tabletek, nie zawiera zbędnej chemii o nieciekawych właściwościach, na przykład stearynianu magnezu. To zawsze plus.

Elev8 składa się z trzech głównych komponentów: mieszanki super adaptogenów, naturalnych składników dodających energii oraz kompletnego zestawu składników odżywczych.

Czy adaptogeny to nie substancje, które w czasie II Wojny Światowej miały robić z rosyjskich żołnierzy „superwojowników”?

Te same. Adaptogeny są w pełni naturalnymi substancjami, mającymi na celu po pierwsze wzmocnienie ogólnej odporności człowieka, a po drugie normalizowanie funkcji organizmu bez działań niepożądanych. Pomagają przystosować ciało do fizycznych, biologicznych, psychicznych i emocjonalnych poziomów stresu – a umówmy się, że nikomu z nas stresu nie brakuje.

Ja sam biorę ten preparat już grubo ponad miesiąc. Trudno mnie zaskoczyć suplementem, ale tym razem się udało. Skutkiem przyjmowania adaptogenów jest to, że mniej się przejmujemy, czujemy się bardziej radośni, potrafimy „na chłodno” przyjrzeć się powodowi swoich nerwów. To bardzo ważne, bo jak wiemy stres potrafi zasiać w organizmie prawdziwe spustoszenie. Mam kolegę, który prowadząc kiedyś nocą auto, potrącił pieszego. Człowiek był pod wpływem alkoholu, zachowywał się nieprzewidywalnie i mój przyjaciel nie wyhamował. Skończyło się tragicznie. A ów przyjaciel pod wpływem stresu posiwiał w jedną noc.

Taka trauma na pewno zostawia odcisk na psychice.

Dzięki adaptogenom łatwiej sobie z takimi odciskami radzimy.

Ale Elev8 to także paczka antyoksydantów i składników odżywczych w postaci koncentratów naturalnych owoców i warzyw z upraw ekologicznych. Oprócz doskonale nam znanych ekstraktów, znajdują się tam grzyby chaga, kordyceps, reishi, radiola, shitaki, bacopa, guarana, herbata paragwajska… Wiesz, że w niektórych krajach reshi jest oficjalnie uznawany ze lekarstwo na nowotwór?

Co uważam za bardzo istotne – wszystkie te substancje działają synergicznie. Daję czasami taki drastyczny, ale obrazowy przykład: jeśli dalibyśmy komuś granat w wykręconym zapalnikiem, to nic się nie stanie. Nawet dziecko może się nim bawić. Ale wystarczy połączyć części, wyciągnąć zawleczkę i będzie huk. Tak działa synergia – w przypadku Elev8 huk jest oczywiście pozytywny. I przede wszystkim zupełnie naturalny.

Jeśli Elev8 jest jak granat, to drugi suplement Bepic czyli Acceler8 jest jak…Acceler8 - Marek Wawrzeńczyk Bepic Polska Akademia Zdrowia Akuna - Blog o MLM, marketing sieciowy, network marketing

…bomba z gazem usypiającym [śmiech].

To tak naprawdę dwa suplementy w jednym. Acceler8 ułatwia nam zapadnięcie w głęboki, spokojny sen, który wręcz restartuje ciało i umysł – a w międzyczasie reguluje metabolizm. Pomaga wprowadzić równowagę, naturalną harmonię, detoksykuje. Śmieję się, że to produkt-cud: śpisz i chudniesz. Bo tak to właśnie działa, że jedna kapsułka działa na dobry sen, a druga na dobrą figurę.

Generalnie z Acceler8 łatwiej zgubić kilka kilo, ale działanie tego produktu nie jest jednokierunkowe. Mieliśmy już wśród klientów dziewczynę, która chciała odwrotnie – przytyć. I Acceler8 też się tu świetnie sprawdził, właśnie poprzez regulację metabolizmu. Dokłada tam gdzie brakuje i odejmuje w miejscach, gdzie jest za dużo.

Mam także koleżankę cierpiącą na łuszczycowe zapalenie stawów. Bardzo nieprzyjemne schorzenie, czasami kończy się na wózku. Kiedy ostatnio z nią rozmawiałem, mówiła, że działanie suplementu Bepic dosłownie wprawiło ją w osłupienie. Nie dość, że poprawił się stan jej skóry, to jeszcze od dawna nie była tak wypoczęta. A przecież w czasie snu działają mechanizmy naprawcze.

Człowiek jest uzbrojony we wszystkie mechanizmy autonaprawy i samoleczenia, jakich potrzebuje. Organizmowi czasem wystarczy po prostu pomóc – i właśnie to robią produkty Bepic.

Mówisz o tym z dużą pasją. Pewnie odnosisz duże sukcesy w sprzedaży, zarażając ludzi swoim entuzjazmem.

Ja tak naprawdę nie sprzedaję. Nie muszę.

Nigdy nie robiłem MLM-u dla samego MLM-u. Chcę polecać dobry produkt, a przy okazji mam świadomość, że ludzie nie mają już ochoty słuchać reklam w radio czy telewizji. One nie mają nic wspólnego ze zdrowiem. Za to rekomendacja działa świetnie. Nie wyobrażam sobie mieć pod ręką doskonały produkt – taki jak Bepic – który działa, jest w dobrej cenie, i nie polecać go znajomym.

Spotkałem ostatnio człowieka, który powiedział mi: jak tych kapsułek łykać nie będę, ale chcę na nich zarabiać pieniądze. To nie jest moje podejście. Marketing sieciowy nigdy nie interesował mnie w kontekście wychodzenia na scenę, machania marynarką i wołania, że moja firma jest najlepsza, a jak się nie przyłączysz to koniec świata. Mam inny styl. Wolę pomagać i chcę świadomej decyzji – idealnie, gdyby wspólnie podjęli ją partnerzy życiowi, bo to otwiera drzwi do prawdziwej zmiany.

A więc to produkt jest dla Ciebie największą wartością Bepic?

Zdecydowanie. Produkt jest rewelacyjny i można mieć go taniej. Jak ktoś zechce, zaangażuje się, to zarobi. Jak nie – będzie miał fenomenalne suplementy w niższej cenie. Taka jest moja narracja. Uczciwie podchodzę do budowania struktur.

I jak to budowanie wygląda? Porozmawiajmy trochę o planie marketingowym.

Plan też jest super. Bardzo podoba mi się, co pan Eric stworzył, bo postanowił większość pieniędzy przekazać dystrybutorom. W Bepic nie ma zagranicznych wycieczek w nagrodę, nie ma przedstawicielstw krajowych, za to do współpracowników firmy trafia aż 80% obrotów.

Eric Caprarese - Marek Wawrzeńczyk Bepic Polska Akademia Zdrowia Akuna - Blog o MLM, marketing sieciowy, network marketing
Eric Caprarese – twórca Bepic

W jakim modelu działa Bepic?

To taka nowoczesna wersja systemu binarnego. Hybryda.

Tradycyjnie budujemy dwie struktury partnerskie lub sprzedażowe – bo przecież nie każdy chce być liderem-rekruterem. Firma motywuje do pracy w ten sposób, że wypłaca tzw. matching bonus, czyli 20% od dochodu binarnego każdej osoby, którą bezpośrednio wprowadzimy do struktur. Nieważne, do której „nogi”. Później, w zależności od poziomu, wypłacane jest 10% od dochodu binarnego wszystkich z drugiej, trzeciej i czwartej generacji.

Dla Dyrektorów Diamentowych, czyli tych na szczycie planu marketingowego, są dodatkowo do podziału 2% od globalnego obrotu firmy.

Nie ma wycieczek, nie ma przedstawicielstw, które w pewien sposób uwiarygadniają firmę. To co jest?

Oprócz przejrzystych i więcej niż uczciwych warunków współpracy oraz świetnego produktu? Na przykład bonus samochodowy, niezwykle prosty i klarowny. Działa on tak: wprowadzasz do biznesu 4 osoby, które kupują obydwa produkty za 90$. Każda z nich robi dokładnie to samo, a obrót grupowy wynosi wówczas 1800$. I to wystarczy, żebyś otrzymał bonus samochodowy wysokości 500$ miesięcznie – oczywiście o ile co miesiąc masz wymagany obrót.

Jest tu jeden warunek. Musisz mieć auto nie starsze niż 5 lat, nieważne czy na własność, w leasingu czy najmie długoterminowym. A jeśli nie masz samochodu lub masz starszy jak 5 lat  to i tak dostaniesz 250$.

Jaki jest koszt wejścia do biznesu?

Śmiesznie niski. Nie mamy dużych pakietów – tylko te dwa produkty. Należy kupić je oba i opłacić dostęp do systemu internetowego, który swoją drogą jest świetnie rozbudowany i funkcjonalny. To jednorazowo 20$. I tyle, nie trzeba inwestować więcej niż te łącznie 110$.

Moim zdaniem równie ważny, a może nawet ważniejszy, jest koszt utrzymania biznesu, czyli wysokość tzw. kwalifikacji. W Bepic wynosi on tyle, co koszt jednego produktu – czyli 50$. Nie ma potrzeby robić wielkich zakupów, zatowarowywać się, żeby wyrobić kwalifikację. To zapobiega także zalewaniu towarem portali sprzedażowych i psuciu rynku.

Jak już mówiłeś, Bepic nie ma przedstawicielstw w innych krajach, choć sprzedaje już do 190 państw. A jednak dystrybutorzy zazwyczaj lubią mieć jakiś lokalny punkt styczności z firmą. Jak jest to rozwiązane w Polsce?

Wzorujemy się w tej kwestii na Rosjanach. W krótkim czasie zbudowali struktury liczące ponad 180.000 osób, robiąc z tego coś więcej niż typowy biznes MLM. Stworzyli taką akademię rozwoju osobistego i dokładnie to samo projektujemy w tej chwili w Polsce.

Mam przyjemność być w radzie liderów tej jeszcze malutkiej organizacji. Intensywnie pracujemy nad tym, żeby polskim dystrybutorom dać dostęp do platformy rozwojowej. Będzie coś dla ducha i ciała, ciekawe materiały o rozwoju osobistym, świetni coachowie. Oczywiście bezpłatnie dla naszych członków.

Mam naturę budowniczego, a w dodatku lubię płynąć pod prąd. Bepic to wyzwanie. Przygoda. Myślę, że naprawdę wiele osób da się jej ponieść, tak jak ja.

Chcecie dowiedzieć się więcej o Bepic? Zapraszamy do kontaktu z Markiem:

wawrzenczyk.paz@gmail.com

 

Powiązane artykuły

Komentarze (36)

Jaka cena ? Jakie warunki wejścia w system kontakt po 17.09.18

Pojawił się nowy produkt dla dzieci …moje najważniejsze pytanie czy te produkty mają atest i zezwolenia ??!! w Polsce

Chciałbym z Wami współpracować.

nie ma problemu, zapraszam do współpracy.

[…] Chcesz więcej szczegółów zobacz TU. […]

Super artykuł! Używam produkty Bepic i nie zamieniłbym ich na nic innego, pozdrawiam

Czy dziala rowniez w Hiszpanii oraz Niemczech?

Jak wyglada strona personalna dla partnerow?
Jaki jest plan marketingowy? Czyli jak zarabiam?

Witaj Daniel jak najbardziej dziala w Niemczech niestety nie ma Acelera.

Jest możliwość zakupu Acelera. Z poważaniem, Dystrybutor B-Epic Niemcy

[…] Chcesz więcej szczegółów zobacz TU. […]

Dzien Dobry,

chcialam podzielic sie spostrzezeniami z dzias:
wzielam elev8 rano i poczulam sie jakbym byla po amfie ( kiedys probowalam i czulaqm sie fatalnie) ALBO PO TRAWIE ( TEZ MI NIE SLUZY) – pismo niezborne – rece mi sie trzesa. cala jestem poddenerwowana wlasciqwie calaq sie trzese. moze to pierwsza ka[psulka tak dziala ale efekt jaka dla mnie jest zaskakujaco nieciekawy. moz\e dlatego, ze na codzien jestem osoba tryskajaca energia, wesola i dosc silna ? nie wiem, ale trwa to juz ponad pol godziny i efekt roztrtzesienia trwa…

a jeszcze dodam, ze od 7 lat nie uzywam papierosow ani alkoholu, zdrowo sie odzywiam choc sportow nie uprawiam. jestem tez szczupla i nic mi nie dolega.

Za dużo widocznie wzięłaś na raz. Kapsułkę Bepic a dokładnie jeśli chodzi o elev8 należy dzielić na 3 części przez pierwsze 3 dni, potem na pół a dopiero potem cała. Jesli ktoś zaczyna stosować od razu od całej to może wystąpić „kryzys ozdrowieńczy”. Polecam poczytać na internecie co to jest kryzys ozdrowieńczy.
Mój mąż, dzieci i ja stosujemy produkty od kilku miesięcy i odnotowaliśmy dużą poprawę i różnicę między stosowaniem wielu innych suplementów a tymi. Dzieci nie chorują, mąż pozbył się alergii a ja nadciśnienia. Polecam wszystkim wyprbować a nie zawiedziesz się!

cześć Aleksandra
pamiętaj że każdy produkt będzie działał na każdego inaczej .:)
ja musiałam odstawić produkt i czuje się dużo lepiej
pozdrawiam

Dzięki produktom elev8 i acceler8 z cała rodzina nie chodzimy do aptek od ponad roku, polecam wszystkim!

Współpracę z firmą Bepic rozpoczęłam w październiku 2018.
Moje rezultaty przyjmowania produktów Elev8 i Acceler8 pojawiły się już w pierwszym miesiącu. Ustąpił ból kolan, więcej energii, poprawa nastroju. W następnym miesiącu szybsze zasypianie, głęboki sen, ustąpiły bóle barków, stopy stały się mniej wrażliwe. Po trzecim miesiącu zszedł mi kamień z nerki. Oczywiście nie obyło się bez pogorszenia, które przechodziłam kilkakrotnie. Jestem świadoma, więc nie odstawiłam produktów, wytrwałam. Cały czas sylwetka się modeluje, skóra robi się gładsza i bardziej napięta. Od końca października 2019 używam Rejuven8 twarz jeszcze bardziej się modeluje, zmarszczki wypłycają się, niektóre znikają. Z każdym dniem jakość życia poprawia się niesamowicie. Dostarczając organizmowi wspaniałego pożywienia „on” robi takie cudeńka.
Polecam wszystkim te produkty!

Stosuje i ja?. Jestem bardzo zadowolona z produktów. Ból stawów ustąpił. Włosy zrobily sie lśniace a skóra miła w dotyku .Znikneły wypryski.Oczywiście przeszłam również kryzys ozdrowieńczy,po to by teraz czuć się lepiej. Polecam ??

Stosuję produkty Best Bepic po których mam rezultaty : odżywiony organizm, prawidłowe ciśnienie, duży przypływ energii, dobra koncentracja i poprawiona pamięć, wyrególowany metabolizm, kilka kilogramów mniej na wadze co daje radość dnia codziennego ???

Niesamowite zmiany w firmie!!! Firma BEST BEPIC ma teraz nowa osobe zarzadzajaca i jednocześnie najlepszego CEO FIRMY – Kauri Thompson.
Kauri Thompson wraz z innymi osobami spowodował, że jego poprzednia firma z ktòra wspòłpracowal osiagnela miliardowe obroty a teraz zamierza ten powtórzyć z firma Best Bepic.

Firma BestBepic to strzał w 10 bez porówniania . Przez lata które pamiętam kiedy to suplementacja zaczęłą pukać do moich drzwi ciągle wyczekiwałam czegoś jak Elev8 – Ecceler8 – żywa woda Hydr8 no i dla dzieci. Po prostu wygoda. Sięgając wstecz pamięcią kiedy to w latach 60 – 70 mój wychowawca ze Szkoły wybiegł naprzód z żywieniem organizmu , wspominał o tabletkach które miały dostarczyć organizmowi wartości odżywczych dziennego zapotrzebowania owocó warzyw – witamin i wiele innych dobrodziejstw zawartych. Mowił że łykniemy na śniadanie , obiad , kolacja i organizm będzie dożywiony . Myślę że w tym czasie słyszał o Dr. Nikolaj Lazarev- ie i pewnie zgłębiał temat . A ja dzisiaj ciągnę nutę że tu chodziło o to co my mamy w zasięgu ręki .Adaptogeny Firmy Bepic pojawiły się u mnie w 2018 – jesienią zaczęłąm je brać i wszystko szlo zgodnie z planem ich działania aż zaczęo się coś dziać weszłąm w fazę odzdrowieńczą / teraz jestem mądra ale na wtedy nie miałam tyle informacji więc posłuchałam lekarza dermatologa który zobaczył obsypane ciało od stóp do wyżej pod brodę że jakaś alergia mnie dopadła i spytał czy biorę jakieś środki na które mogę być uczulona kiedy mu powiedziałam że tak więc kazał odstawić i to zrobiłam . zaczął leczyć po swojemu nie biorąc pod uwagę że być może w moim organiźmie zostało coś naruszone . Moja przyjaciołka z Fitoterapeuta kiedy zobaczyłą zdjęcia od razu postwilą diagnozę co potwierdził biorezonans magnetyczny / Zakażenie organizmu pasożytami -różne i do tego glista Moje życie było zagrożone – sepsa w domu – pasożyty w komorze serca dlatego czułam dziwną słąbość i ciągle chciało mi się spać a jak się wybudziłam to bardzo mnie serce bolalo miałam uczucie jakby ktoś paznokciami je zadrapał taka paląca rana do tego skóra swędziała – Leczono mnie naturalnie a Elev8 – i Acceler8 w szufladzie odpoczywały . Czytałam doświadczenia ludzi na Fbook i trafiłam na młodą kobietę która opisywała o swoich dolegliwościach i wspomniała że Elev8 jest silnym srodkiem przeciw pasożytom – Takiego potwierdzenia potrzebowałam by znowu sięgnąć po ELEV8 i Acceler8 i od tego czasu stosuję to znaczy od lipca tego roku codziennie karmię moje komóreczki i jak się czuję . Najważniejsze że nie brakuje mi energii – nie pokładam się by się przespać w dzień . Nie objadam się nie mam podpowiedzi ze strony moich nieproszonych gości w organizmie że to by się zjadło czy tamto . Śpię szybko i krótko czasem o 4 rano jestem gotowa do działania ale wszyscy śpią więc czytam – oglądam nagrane prezentacje . A jak mam pracowity dzień to potrafię spać do godziny 6 rano i wstaję wyspana z chęcią i radością życia . Zdaję sobie sprawę że pozbycie się pasożytów to długi proces ale z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że odkąd karmię się ELEV8 i Acceler8 czuję się dużo lepiej czyli jakąś robotę te adaptogeny na korzyść mojego organizmu wykonują bo mam już swoje nogi które prowadzą mnie i nie puchną , nie jestem nadpobudliwa jak bylo przed – wszystko mnie drażniło . Wagę mam unormowaną – Mój organizm zamiast jedzenia to daje sygnały picia wody HYDR8 dużo piję – a co za tym idzie ? Czuję jak moi goście w moich jelitach tańcują a potem Fruuuuuuuu – jak w zegarku szwajcarskim . Co jeszcze moge powiedzieć o korzyściach – pamięć powraca – koncentracja – co jeszcze potrafię zaplanować dzień i trzymać się tego – mam wrażenie że wzrok też się poprawia , paznokcie – Będę obserwować dalej . Najważniejsze że powracam do zdrowia że przydam się jeszcze ludziom/ za dwa miesiące / osiągnę wiek mojego sponsora – Lesia razem będziemy mieć 140 lat ..

Elev8 stosuje od prawie 14-tu miesiecy, Acceler8 od 13-tu miesiecy. Przed stosowaniem obydwu preparatow czesto mialam bole glowy, musialam “pomagac“ sobie tabletkami przeciwbolowymi. Od czasu stosowania Elev8 i Acceler8 nie mam bolow glowy, tabletki przeciwbolowe sie w miedzyczasie przeterminowaly. I od 14-tu miesiecy nie choruje, nie bylam przeziebiona, nie chodze do aptek. Znormalizowalo sie cisnienie i praca przewodu pokarmowego. Lepiej sypiam, jestem wypoczeta, zrelaksowana, mam doskonala pamiec, koncentracje, mnostwo energii i radosci zycia. Nawet ostatnia kontuzja (skrecenie nogi w kostce) minela w ekspresowym tempie. Od prawie 2 miesiacy stosuje tez GR8Kids i serum do twarzy Rejuven8. Znikaja plytkie zmarszczki, splycaja sie glebokie. Skora jest gladka i elastyczna, ma kolor skory dobrze odzywionej. Produkty i zakres oraz skutecznosc ich dzialania wprawily mnie poczatkowo w oslupienie (mam skale porownawcza z suplementami, ktore stosowalam przez wiele, wiele lat poprzednio), potem w zachwyt, a teraz nie zamienilabym ich na inne. Jestem zachwycona jakoscia zycia, ktora daja mnie i mojemu malronkowi. O jego wynikach napisze osobno. Konczac chcialabym – jesli mozna -odrobine zaktualizowac informacje dot. firmy zawarte w blogu Pana Marka Wawrzenczyka. Mam nadzieje, ze nie wezmie mi tego za zle. Latem 2019 roku firma przeszla reorganizacje. Wlascicielem jest Dan Putman, prezesem Kauri Thompson – czlowiek z ponad 20-letnim doswiadczeniem w branzy wellnes i MLM. Zmienila sie nazwa firmy na Best Bepic, firma oferuje becnie 5 produktow, udoskonalony zostal plan marketingowy na bardziej korzystny dla pragnacych zarabiac, rozbudowany zostal Bonus Stylu Zycia. A od polowy stycznia firma zapowiada nowe, rewolucyjne zmiany.

Od kiedy piję HYDR8, a czynię to od 26.11.2019 r. nie interesuje mnie picie kawy, a piłam 1 dziennie. HYDR8 pijam co 1 do 1,5 godziny tak że przez cały dzień wypijam pożądaną ilość wody czyli 1,5 litra.Od lipca br. stosuję Elev8 i Acceler8 i nic innego nie zażywam i nie zawracam głowy lekarzom, a jestem rocznik 48. Czuję się świetnie.

Witam
Chcę też się podzielić moimi rezultatami , które odczułem używając produktów Elev8 i Aceler8 .
Używam produktów prawie rok i w tym czasie stopniowo wzrastała moja energia, wzmacniała się wytrzymałość.
Mam na twarzy plamy po zatruciu i próbowałem wielu produktów różnych firm. Efekty były widoczne ale nie tak spektakularne jak przy używaniu Bepic.
Plamy co jakiś czas się zmniejszają gdyż na to potrzeba czasu.
Bez większych ćwiczeń moja masa tłuszczowa uległa znacznemu właściwie dużemu spadkowi, rozciągliwość mięśni się poprawiła nie mam zakwasów po większym wysiłku fizycznym.
Rano budzę się wcześniej, co akurat mniej mi się podoba gdyż lubię pospać ale coś za coś.
Gdy się budzę to jestem wypoczęty i mogę gdy jest potrzebna być na obrotach.
Miałem zawsze skórę suchą i po goleniu musiałem używać krem, po chyba dwóch miesiącach zauważyłem że moja skóra stała się bardziej jędrna i nawilżona mimo oczyszczania i zaczerwienienia które mam na twarzy.
Poza tym adaptogeny zawarte w produktach niesamowicie wpływają na poprawę mojej pamięci i koncentracji

Rewelacyjne produkty dzięki ktòrym pozbyłam się allergii i łuszczycy na która cierpiałam wiele lat.

Stosuję elev8 i aceler8 od 10 mies. Wcześniej stosowałam ròżne produkty wielu firm jednak bez takich efektòw jak w przypadku produktow bepic. 3 kapsułki rzeczywiscie moga zmienić życie, moje zmieniło!

Produkty działają! Nie sa lekarstwem na wszystko ale produktami które odżywiają organizm komórkowo.
Przy długotrwałym stosowaniu następuje proces czyszczenia organizmu, odnawiania komórek, przywracania układu odpornościowego, w wyniku czego ciało ludzkie radzi sobie z chorobami przewlekłymi.
Cukier moich dzieci obniżył się, ja schudłam 5 kg, poprawiła się energia, włosy i paznokcie rosną zdecydowanie szybciej, skóra stała się gładka i napięta, samopoczucie jest na co dzień po prostu cudowne. Mąż nie skarży się już na zmęczenie, poprawiła się też u niego energia i humor.
Wcześniej narzekałam na bóle kręgosłupa i kolan. Po około 6 miesiącach zrobiłam przerwę w stosowaniu i od razu poczułam różnicę, bo bóle powróciły. Teraz mój mąż i ja rozumiemy, jak działają produkty. Polecamy je wszystkim osobom, które chcą się lepiej poczuć i odżywić wszystkie komórki ciała.

Od ponad 12 miesięcy stosujemy z rodzina elev8 acceler8 i ostatnio najnowszy produkt hydr8. Dzieci stosują gr8kids
Wyniki badań się znacznie poprawily. U mnie przeszła alergia która leczyłam kilkanaście lat a u mojego męża egzema. U moich dzieci również przeszła alergia. Polecam wszystkim! A przy okazji bardzo dużo lekarzy zaczęło polecać firmę best bepic i produkty.

Witam jestem Ola
Pragnę opowiedzieć Wam jak działają preparaty B-epic
3 kapsułki, które potrafią zdziałać cuda.
Nie będę Was zanudzać ile chorób dręczy od lat mój organizm. Wystarczy że wspomnę o autoagresji i chorobach tkanki łącznej. Dzisiejsza medycyna słabo sobie radzi z tymi schorzeniami, w zasadzie są to eksperymenty a nie skuteczne leczenie.
Od 3 miesięcy zażywam trzy cudowne kapsułki. Łał 😀 z dnia na dzień czuję się lepiej.!!! Alergie przez które musiałam odstawić niemalże wszystkie leki,, ustępują,, 🤩 Zaczęłam od 1/3 kapsułki zielonej, dziś biorę już 1/2. To zaskakujące że po tak krótkim czasie mój organizm zaczyna wracać do równowagi. Mam dużo więcej energii!! 🤗
Widzę że moja skóra powraca do równowagi.
Stała się gładsza i mniej napięta. Pergamin skóry cukrzycowej zanika.
Jestem zachwycona, bo widzę że Elev8 i Acc eler8 działa 😍😍😍
💐Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zażywania 💐

Witam! Nie ukrywam że stosuję suplementację regularne od lat, dbam za zdrowy styl życia. Poznałem p. Adam Cieślik, który zafascynował mnie produktami B-EPIC. Jak na razie to za wiele nie mogę powiedzieć o rezultatach, ponieważ używam tych suplementów od 3 tygodni. Ale co zauważyłem po tak krótkim czasie używania to pomogły mi one w stresie i niepokoju,
A co najważniejsze to moje jelita są w ryzach ( jestem teraz bardziej regularny, co zawsze było dla mnie walką) co oczywiście sprawia, że czuję się o wiele lżejszy, bo jak wiadomo to wszelkie problemy ze zdrowiem mają swój początek w jelitach. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ suplementuję się od wielu lat i nie spotkałem się z tak szybkimi pozytywnymi efektami jakie daje używanie produktów B- EPIC. Na pewno będę ich używał i polecał znajomym i rodzinie

Poszukiwałam naturalnego produktu ,który ( być może ) pomoże mi się pozbyć alergii .
Musiałam zakładać zawsze ubrania z długim rękawem.
Ponieważ alergia towarzyszyła mi przez kilkanaście lat,trudno mi było uwierzyć ,kiedy ( po3 miesiącach ) zobaczyłam czystą skórę – dotąd była pokryta gęstą czerwoną,swędzącą wysypką. Systematycznie zażywałam ELEV 8 i ACECELER8.
Po około roku czasu przestała mnie boleć noga – żylaki podudzia. Zginął granatowy kolor.
Mój syn dowiedział się , że ma nadciśnienie ,otrzymał receptę z której nie skorzystał- od kilku miesięcy kupuje ELEV 8 i dobrze się czuje.
Zdziwiłam się również, kiedy przeczytałam ,że firma B-epic daje 3 miesięczną gwarancję , jeśli suplement nie zadziała (klient nie odczuje żadnej zmiany w swoim organiźmie) to firma zwraca opłatę za produkt.
Ponieważ jestem przekonana,że suplement działa, serdecznie polecam , ja kupuję B-epic od października 2019 r.

Witam
Ogólnym pojęciem zdrowia zajmuje się już bardzo długo jakieś 25 lat od kiedy zrozumiałem że o zdrowie należy dbać gdyż nie jest dane raz na zawsze.
Nadszedł w życiu taki moment że zachorowałem , stres ,nerwy no i stan rakowy.
Dzięki temu że mi ktoś powiedział że są inne metody niż medycyna akademicka , żyję.
Stosowałem różne suplementy jest bardzo wiele firm które mają produkty na wysokim poziomie ale odkąd poznałem i zacząłem stosować produkty firmy Biepic muszę powiedzieć że na dzień dzisiejszy są to najbardziej efektywnie działające produkty na poziomie komórkowym, prawdopodobnie dlatego że zawierają Adaptogeny.
Poszukiwałem produktów które pomogły by mi oczyścić wątrobę i okazało się że to było to, rewelacyjnie zaczęły działać i jednocześnie dają mnóstwo energii, poprawiła mi się koncentracja,pamięć .
Można by wiele pisać ale ktoś zaraz powie ze Przesadzam, Oczywiście każdy organizm jest inny i inaczej w innym czasie różnie reaguje dlatego jak wszędzie w takich sytuacjach potrzebny jest czas.
Pozdrawiam

Moj poprzedni wpis umiescilam tutaj dokladnie 8 miesiecy temu. Nadal korzystam ze wszystkich wspanialych produktow firmy Bepic. I nie zamienilabym ich na zadne inne. Obiecalam tez, ze napisze o rezultatach mojego malzonka. Kiedy zaczal uzywac Elev8 i Acceler8 (polowa pazdziernika 2018r.) mial powazny problem zdrowotny. Przestaly dzialac leki, ktore dotychczas bral – od 1990r. choruje na wrzodziejace zapalenie jelita grubego. Sytuacja zaczela wymykac sie spod kontroli lekarzy. Doszla do tego jeszcze depresja i stany lekowe, gwaltowna utrata wagi. Zadnej poprawy nie przynosily suplementy diety, ktore przez lata stosowalismy. Przyznaje, ze maz z pewna doza niewiary potraktowal Elev8 i Acceler8, ale dla mnie wielka nadzieja na pomoc byly owe cztery grzyby, wchodzace w sklad Elev8, o ktorych dowiedzialam sie przed kilkoma laty, kiedy przez przypadek zetknelam sie z medycyna tybetanska. I okazalo sie, ze obydwa preparaty to przyslowiowy strzal w dziesiatke. Tak radykalnej poprawy nie przewidzielismy. Po 12 dniach stosowania Elev8 i Acceler8 uslyszalam od meza slowa, ktore zabrzmialy jak najpiekniejsza muzyka: sytuacja sie unormowala, wszystkie symptomy i dolegliwosci minely. Dla pewnosci, po trzech miesiacach lekarz zlecil kolonoskopie i badanie krwi. Potwierdzily brak zmian chorobowych. Minela depresja i stany lekowe. Przyszla energia, chec zycia, znakomite samopoczucie, pamiec i koncentracja oraz zupelnie nowa jakosc zycia. Elev8 i Accele8 to nie leki. To zywnosc funkcjonalna. To profilaktyka 700 chorob. Nie czekaj az zachorujesz. Zadbaj o to, zebys nie chorowal. Bo jak mawia moj lekarz: zdrowie to nie wszystko, ale bez zdrowia wszystko jest niczym!

Dzieją się niesamowite rzeczy w B-EPIC. W firmie wszystko się zmieniło na plus i są nowe niesamowite zmiany. Firma zrobiła ponad 100 miionów obrotu a w tym roku planuje zrobić 300 milionów na 3 kapsułkach.
Setki tysięcy osób z całego świata uzyskało niesamowite efekty. Na facebook została założona przez firmę grupa o rezultatach osób, którzy stosują produkty.
Do tej grupy w ciągu roku dołączyło prawie 400 tysięcy osób i jest to obecnie najszybciej rozwijająca się grupa na facebooku.
Polecam firmę i produkty wszystkim, szczególnie tym, którzy mieli wątpliwości, czy firma się rozwinie;—)

Witam, jestem wstepnie zainteresowna współpraca,ale czy mozna liczyc na pomoc w działaniu poczatkowym czt tylko aby wykupic pakiet a potem radź sobie sam jak w innych mlm?

Wszystkie nowe informacje o produktach i firmie są na stronie http://www.bepic.pl

Zostaw komentarz