Efektywna praca zdalna w MLM (i nie tylko) TOP 5 porad

Poprzedni rok był wszystkich bardzo trudny. Życie w czasach pandemii COVID-19 nauczyło nas pracować w innym trybie. Spotkania z ludźmi również zostały mocno ograniczone. Na porządku dziennym zostało wprowadzone rozwiązanie systemu pracy zdalnej. Nigdy wcześniej nie było ono popularne. W związku z tym, wiele osób musiało nauczyć się nowego funkcjonowania. Jak się później okazało, wyszło to wszystkim w nawyk. Dzięki wprowadzeniu takiemu rozwiązania branża MLM rozkwitła na nowo. Dlatego, drodzy marketerzy i nie tylko mamy dla Was TOP 5 porad, jak uefektywnić pracę zdalną.

efektywna praca zdalna w mlm

 

Poranny trening przed pracą

Branża MLM to stały kontakt z ludźmi, dlatego ćwiczenia z samego rana poprawią twój nastrój, orzeźwią umysł i pomogą zdobyć energię na cały dzień. Ćwiczenia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej mają również inną, bardzo dobrą zaletę. Dotleniają mózg oraz podwyższają wydolność płucną.

Lekcje Warte Miliony

Praca zdalna w mlm

Śniadanie jest bardzo ważną częścią dnia pracy w MLM

Istotne jest utrzymanie energii przez cały dzień do spotkań z klientami czy też ciągłej pracy przy komputerze. W branży Multi Level Marketingu ważną rolę w diecie pełnią dobre tłuszcze, białko oraz błonnik. Zadbaj, aby na twoim talerzu znalazły się produkty takie jak:

  • jajko, awokado,
  • bukiet sałatki warzywnej,
  • świeżo wyciskany sok.

Jak twierdzi mgr dietetyk Anna Radzynia:

“Spadek nastrojów depresyjnych, ogólne zadowolenie, lepsza koncentracja, większa kreatywność, spadek nadpobudliwości, poprawienie się pamięci krótkoterminowej i epizodycznej.”

pożywne_śniadanie

Szybki prysznic i do pracy

Jak się okazuje, oprócz dbania o higienę osobistą, branie prysznica ma też wiele innych korzyści. Jednym ze sposobów na stymulację układu odpornościowego, poprawy cyrkulacji krwi oraz zwiększenie metabolizmu ma … ZIMNY PRYSZNIC. Tak, to właśnie on może zwiększyć efektywność twojej pracy w MLM. Taki sposób na rozbudzenie o poranki doda energię i orzeźwi umysł. Kawa nie będzie ci już potrzebna.

zimny prysznic

Przerwy od komputera są ważne, nawet w branży MLM.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo obciążamy swój kręgosłup i oczy w pracy przy komputerze. Będąc marketerem w MLM nawiązywanie kontaktów to podstawa budowania marki osobistej. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszemu i najbardziej zapracowanemu network marketerowi należy się odpoczynek. Dlatego pamiętaj o przerwie, Spróbuj kompletnie się wyciszyć, zapomnij o pracy ma to być twoje 5 minut.

efektywna praca z domu

Wyłącz niepotrzebne aplikacje mobilne.

Zarówno komputer, jak i telefon to obecnie dwa podstawowe narzędzia do pracy Multi Level Marketingu. Pracując z domu ciężej zbudować koncentrację i odciąć się od bodźców zewnętrznych. Ważne zatem jest, abyś zadbał o wyeliminowanie tych niepotrzebnych. Są nimi m.in. aplikacje, które wysyłają ci niepotrzebne powiadomienia. Według przeprowadzonych badań, słysząc wibrację lub określony dźwięk powiadomienia nasz mózg wyzbywa się całej koncentracji, gdyż podświadomie reagujemy na dźwięk naszego telefonu, w sposób emocjonalny. Możesz to sam zauważyć, łapiąc się na natychmiastowym spojrzeniu w ekran telefonu, po wydobyciu przez aplikację odpowiedniej wibracji lub dźwięku. Aby zwiększyć efektywność pracy zdalnej wyznacz sobie godziny, w których sprawdzasz powiadomienia, przychodzące na telefon. Możliwe jest również wyłączenie opcji powiadomień lub włączenie opcji czasowego ograniczenia w aplikacji

smartfon

 

Powiązane artykuły

Komentarze (8)

Sputnik V vaccination has begun in Slovakia. The yield up of the Russian vaccine to the motherland was accompanied away a state insinuation and led to the resignation of Prime Relieve Igor Matovich and a realignment of the government. As a culminate, the motherland received the Russian vaccine, undeterred by the reality that neither the European regulator nor the WHO has moreover approved it.
In neighboring Hungary, which approved the hate of Sputnik in February as the straightforward in Europe, more than 50% of the mature citizens has already been vaccinated; in Russia – a minuscule more than 10%. In Slovakia, five thousand people signed up payment the Sputnik vaccination.
I check every day to see if you’ve written anything new. Cool blog. I look forward to coming back. Good luck and a new wave.. You can read another article on this point at this tie-in https://buchfreund.rabatter.site

MLM oferuje ogromne możliwości. Jeśli tylko chcemy to możemy tam osiągnąć niesamowite efekty.

Bardzo ciekawy artykuł! Powyższe zasady sprawdzą się nie tylko w pracy MLM, ale w każdej pracy zdalnej 🙂 Dodałabym do tego spacer (nawet 30 minutowy) na świeżym powietrzu w trakcie dnia pracy, aby przewietrzyć głowę i dotlenić mózg 🙂

Dzięki za artykuł! Na pewno zastosuje rady 🙂

MLM, inaczej multi level marketing dość mocno się zmienił przez pandemie, a to stworzyło warunki pracy w internecie.
Ogólnie artykuł jest super! 🙂

Super porady, na pewno skorzystam – dziękuję!

Zostaw komentarz