Efektywna praca zdalna w MLM (i nie tylko) TOP 5 porad

Poprzedni rok był wszystkich bardzo trudny. Życie w czasach pandemii COVID-19 nauczyło nas pracować w innym trybie. Spotkania z ludźmi również zostały mocno ograniczone. Na porządku dziennym zostało wprowadzone rozwiązanie systemu pracy zdalnej. Nigdy wcześniej nie było ono popularne. W związku z tym, wiele osób musiało nauczyć się nowego funkcjonowania. Jak się później okazało, wyszło to wszystkim w nawyk. Dzięki wprowadzeniu takiemu rozwiązania branża MLM rozkwitła na nowo. Dlatego, drodzy marketerzy i nie tylko mamy dla Was TOP 5 porad, jak uefektywnić pracę zdalną.

efektywna praca zdalna w mlm

 

Poranny trening przed pracą

Branża MLM to stały kontakt z ludźmi, dlatego ćwiczenia z samego rana poprawią twój nastrój, orzeźwią umysł i pomogą zdobyć energię na cały dzień. Ćwiczenia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej mają również inną, bardzo dobrą zaletę. Dotleniają mózg oraz podwyższają wydolność płucną.

Sztuka Przedsiębiorczości

Praca zdalna w mlm

Śniadanie jest bardzo ważną częścią dnia pracy w MLM

Istotne jest utrzymanie energii przez cały dzień do spotkań z klientami czy też ciągłej pracy przy komputerze. W branży Multi Level Marketingu ważną rolę w diecie pełnią dobre tłuszcze, białko oraz błonnik. Zadbaj, aby na twoim talerzu znalazły się produkty takie jak:

  • jajko, awokado,
  • bukiet sałatki warzywnej,
  • świeżo wyciskany sok.

Jak twierdzi mgr dietetyk Anna Radzynia:

“Spadek nastrojów depresyjnych, ogólne zadowolenie, lepsza koncentracja, większa kreatywność, spadek nadpobudliwości, poprawienie się pamięci krótkoterminowej i epizodycznej.”

pożywne_śniadanie

Szybki prysznic i do pracy

Jak się okazuje, oprócz dbania o higienę osobistą, branie prysznica ma też wiele innych korzyści. Jednym ze sposobów na stymulację układu odpornościowego, poprawy cyrkulacji krwi oraz zwiększenie metabolizmu ma … ZIMNY PRYSZNIC. Tak, to właśnie on może zwiększyć efektywność twojej pracy w MLM. Taki sposób na rozbudzenie o poranki doda energię i orzeźwi umysł. Kawa nie będzie ci już potrzebna.

zimny prysznic

Przerwy od komputera są ważne, nawet w branży MLM.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo obciążamy swój kręgosłup i oczy w pracy przy komputerze. Będąc marketerem w MLM nawiązywanie kontaktów to podstawa budowania marki osobistej. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszemu i najbardziej zapracowanemu network marketerowi należy się odpoczynek. Dlatego pamiętaj o przerwie, Spróbuj kompletnie się wyciszyć, zapomnij o pracy ma to być twoje 5 minut.

efektywna praca z domu

Wyłącz niepotrzebne aplikacje mobilne.

Zarówno komputer, jak i telefon to obecnie dwa podstawowe narzędzia do pracy Multi Level Marketingu. Pracując z domu ciężej zbudować koncentrację i odciąć się od bodźców zewnętrznych. Ważne zatem jest, abyś zadbał o wyeliminowanie tych niepotrzebnych. Są nimi m.in. aplikacje, które wysyłają ci niepotrzebne powiadomienia. Według przeprowadzonych badań, słysząc wibrację lub określony dźwięk powiadomienia nasz mózg wyzbywa się całej koncentracji, gdyż podświadomie reagujemy na dźwięk naszego telefonu, w sposób emocjonalny. Możesz to sam zauważyć, łapiąc się na natychmiastowym spojrzeniu w ekran telefonu, po wydobyciu przez aplikację odpowiedniej wibracji lub dźwięku. Aby zwiększyć efektywność pracy zdalnej wyznacz sobie godziny, w których sprawdzasz powiadomienia, przychodzące na telefon. Możliwe jest również wyłączenie opcji powiadomień lub włączenie opcji czasowego ograniczenia w aplikacji

smartfon

 

Powiązane artykuły

Komentarze (17)

Sputnik V vaccination has begun in Slovakia. The yield up of the Russian vaccine to the motherland was accompanied away a state insinuation and led to the resignation of Prime Relieve Igor Matovich and a realignment of the government. As a culminate, the motherland received the Russian vaccine, undeterred by the reality that neither the European regulator nor the WHO has moreover approved it.
In neighboring Hungary, which approved the hate of Sputnik in February as the straightforward in Europe, more than 50% of the mature citizens has already been vaccinated; in Russia – a minuscule more than 10%. In Slovakia, five thousand people signed up payment the Sputnik vaccination.
I check every day to see if you’ve written anything new. Cool blog. I look forward to coming back. Good luck and a new wave.. You can read another article on this point at this tie-in https://buchfreund.rabatter.site

MLM oferuje ogromne możliwości. Jeśli tylko chcemy to możemy tam osiągnąć niesamowite efekty.

Bardzo ciekawy artykuł! Powyższe zasady sprawdzą się nie tylko w pracy MLM, ale w każdej pracy zdalnej 🙂 Dodałabym do tego spacer (nawet 30 minutowy) na świeżym powietrzu w trakcie dnia pracy, aby przewietrzyć głowę i dotlenić mózg 🙂

Dzięki za artykuł! Na pewno zastosuje rady 🙂

MLM, inaczej multi level marketing dość mocno się zmienił przez pandemie, a to stworzyło warunki pracy w internecie.
Ogólnie artykuł jest super! 🙂

Super porady, na pewno skorzystam – dziękuję!

Niebezpieczni dżentelmeni – cały film online zalukaj CDA za darmo to iskrzący dowcipem i tętniący akcją komediowy kryminał Macieja Kawalskiego. Plejada wybitnych polskich aktorów odsłaniająca nieznane oblicze słynnych i kultowych postaci oraz piętrowa zagadka kryminalna i niepowtarzalna atmosfera Zakopanego.

Kolejne przygody Asteriksa i Obeliksa! Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriks i Obeliks: Imperium smoka – cały film online zalukaj CDA za darmo.

Masz ci los! – cały film online zalukaj CDA za darmo to polska komedia w której rodzina podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz. Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy.

Na twoim miejscu – cały film online zalukaj CDA za darmo to nowa polska komedia w reżyserii Antonio Galdámeza opowiadająca o losach Kasi i Krzyśka – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał.

Magic Mike: Ostatni taniec – cały film online zalukaj CDA za darmo Mike Lane (Tatum) ponownie pojawia się na scenie po długiej przerwie, po transakcji biznesowej, która upadła, zostawiając go spłukanego i biorącego koncerty barmańskie na Florydzie. W nadziei, że będzie to ostatnie hurra, Mike udaje się do Londynu z bogatą bywalczynią towarzystwa, która wabi go ofertą nie do odrzucenia i swoim własnym planem.

Skołowani – cały film online cda zalukaj vod za darmo to film oparty na francuskiej produkcji pod tytułem Kręcisz mnie z 2018 roku. Maks to niepoprawny kobieciarz oraz notoryczny kłamca. Gdy Anna bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw.

Praca zdalna zawsze była, i nadal w sumie jest moją piętą achillesową. Dobrze, że ludzie z blogu o MLM i https://trioconferences.pl/ rzucają na temat nieco więcej światła. Pozwala mi to negować moje słabości i przeć do przodu!

Ciekawy artykuł, przykuł moją uwagę i chyba wyciągnę z niego wnioski 😉

Przeczytałam Twój wpis na blogu o efektywnej pracy zdalnej w branży MLM i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Praca zdalna stała się nieodłączną częścią wielu dziedzin biznesu, a Twoje porady na pewno pomogą nie tylko osobom związanych z MLM, ale wszystkim, którzy pracują zdalnie.

Twoje top 5 porad na pewno wyróżniają się swoją trafnością:

„Planowanie i organizacja” – To absolutnie kluczowe, aby utrzymać równowagę między pracą a życiem prywatnym. Dobre planowanie pozwala unikać nadmiernego stresu i wydajnie realizować zadania.

„Dobry sprzęt i oprogramowanie” – Bez wątpienia, jakość sprzętu i narzędzi do pracy znacząco wpływa na efektywność. Inwestycja w dobrej jakości narzędzia zwraca się wielokrotnie.

„Komunikacja” – To kluczowa część pracy zdalnej, a Twoje porady dotyczące skutecznej komunikacji są niezwykle wartościowe. Bez dobrej komunikacji trudno jest utrzymać współpracę na odpowiednim poziomie.

„Samodyscyplina” – To wyzwanie dla wielu osób pracujących zdalnie. Twoje wskazówki dotyczące samodyscypliny są bardzo pomocne, szczególnie w kontekście samozatrudnienia.

„Znajdowanie wsparcia” – Często praca zdalna może być samotna. Znalezienie wsparcia w grupie MLM lub innych profesjonalnych sieciach może pomóc w utrzymaniu motywacji i rozwoju zawodowego.

Twój wpis jest bogaty w cenne wskazówki i praktyczne rady, które na pewno pomogą tym, którzy pracują zdalnie w branży MLM, ale także każdemu, kto dąży do osiągnięcia większej efektywności w pracy na odległość. Dziękuję za dzielenie się tą wiedzą!

Zostaw komentarz