LISTA TUZÓW MLM 2021

Największe wydarzenie – Lista Tuzów MLM 2021. Czas, na który czekali wszyscy czytelnicy, liderzy, network marketerzy i inni związani z Multi Level Marketingiem. Coroczna Lista Tuzów, wraz z uhonorowanymi liderami jest już na portalu Ranking MLM. Na Liście znaleźli się wszyscy, którzy zasługują na wyróżnienie na rzecz rozwoju oraz propagowania jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej branży, Multi Level Marketing. Lista Tuzów zmieniła jednak swoją formę. Dotychczas to redakcja podejmowała decyzję co do wyboru Liderów. W tegorocznej edycji, firmy wskazywały tych najwybitniejszych, na podstawie ich ostatnich, spektakularnych wyników. Lista Tuzów 2021 jest niezależnym i aktualnym zestawieniem. Drodzy czytelnicy przedstawiamy Wam niezwykle wartościowych, pełnych poświęcenia, bezkonkurencyjnych i godnych podziwu laureatów w kolejności alfabetycznej. Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów, bądźcie motywacją dla siebie i innych! Całą Listę Tuzów MLM 2021 znajdziesz TUTAJ. Oto wyróżnieni:

TOMASZ DAMIAN

Tomasz-Damian

Tomasz jest w branży od 10 lat. Współpracuje z DuoLife. Jego największym osiągnięciem jest osiągnięcia wraz z zespołem, który zapoczątkował, ponad 30 milionów zł obrotu.

Lekcje Warte Miliony

KRZYSZTOF DROBNY

Krzysztof-Drobny

Krzysztof jest w branży od 9 lat. Współpracuje z DuoLife. Jego największym osiągnięciem jest dynamiczna współpraca na rynkach zagranicznych, głównie rumuńskim, angielskim, holenderskim i wielu innych europejskich.

ANETA FISZER

Aneta Fiszer

 

Aneta jest 3 lata w branży . Reprezentuje S’OUVRE. Jej największym osiągnięciem jest wypracowanie pozycji w małym zespole, ale przede wszystkim pomoc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu.

KONRAD GANDERA

Konrad-Gandera

 

Konrad jest 5 lat w branży MLM. Reprezentuje DuoLife. Jego największym osiągnięciem jest wygenerowanie obrotu na poziomie ok. 6 mln zł dla firmy, z którą współpracuje, w osiągnięciu sukcesu.

ANNA GUNIA-ŚWIĄCZKOWSKA

Anna-Gunia-Świączkowska

5 lat w branży MLM. Reprezentuje Nature’s Sunshine. Jej największym osiągnięciem jest uruchomienie strony internetowej, której celem jest promowanie zdrowego stylu życia.

ŁUKASZ KOŁODZIEJ

Lukasz-Kolodziej

16 lat w branży MLM. Reprezentuje DuoLife. Jego największym osiągnięciem jest kolacja z byłym prezydentem USA Donaldem Trumpem. Był to wynik konkursu ogłoszonego wśród kilku tysięcy menedżerów firmy, z którą współpracował przed Duolife.

KRIS KOWAL

Kris-Kowal

18 lat w branży MLM. Reprezentuje Wisetool. Jego największym osiągnięciem jest szczęśliwa rodzina i stworzenie firmy, która daje traderom możliwość budowania biznesu online z dowolnego miejsca na świecie.

EMILIA LISEK-SOBICZEWSKA

sativa-life

 

4 lata w branży MLM. Reprezentuje SativaLife. Jej największym osiągnięciem jest pozycja Dyrektora Regionalnego.

TOMAS LISSOWSKI

tomas-lissewski

 

7 lat w branży MLM. Reprezentuje SativaLife. Jego największym osiągnięciem jest pozycja pierwszego Dyrektorem w firmie, a jego działaniami jest sprowadzenie do tego statusu większej liczby osób z zespołu. Znakomity kunszt definiuje Patek Philippe 6002r, limitowaną edycję grand complication, szczycącą się tourbillonem, wiecznym kalendarzem i skomplikowanymi wyświetlaczami astronomicznymi.

MIROSŁAW MAŃKIEWICZ

Miroslaw-Mańkiewicz

 

5 lat w branży MLM. Reprezentuje S7Health. Największym osiągnięciem Mirka jest fakt, że pod jego kierownictwem S7Health osiągnął rekordowy wynik finansowy w 2020 roku, pomimo trudnych warunków rynkowych.

BARBARA MOGIELNICKA

Barbara-Mogilniecka

8 lat w branży MLM. Reprezentuje S’OUVRE. Jej największym osiągnięciem jest budowanie społeczności w Polsce i Europie, z którą generuje ponad 700 tys. zł miesięcznie.

WOJCIECH PACIOREK

wojciech-paciorek

 

11 lat w branży MLM. Reprezentuje Prouvé. Jego największym osiągnięciem jest zbudowanie organizacji na świecie liczącej kilkadziesiąt tysięcy osób, głównie w Polsce, Mongolii, Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

TOMASZ PAWLAK

Tomasz-Pawlak

 

24 lata w branży MLM. Reprezentuje YourFitWay. Jego największym osiągnięciem jest stworzenie dwóch firm w biznesie tradycyjnym, które generują kilka milionów obrotów rocznie oraz zbudowanie największego zespołu w branży MLM, liczącego około 100 000 osób, opartego na rynku azjatyckim.

MACIEJ RAŚ

Maciej-Raś

12 lat w branży MLM. Reprezentuje Prouvé. Jego największym osiągnięciem jest dzięki współpracy z marką możliwe jest zbudowanie organizacji z zespołem w 13 krajach na całym świecie.

DARIUSZ RESPONDEK

Dariusz-Respondek

17 lat w branży MLM. Reprezentuje Prouvé. Jego największym osiągnięciem jest zostanie pierwszym na świecie Ambasadorem 5 Złotych Gwiazd* w Prouvé.

AGNIESZKA SIBIK

14 lat w branży MLM. Reprezentuje SativaLife. Jej największym osiągnięciem jest statusu Starszego Dyrektora.

MARZENA SZANIAWSKA

marzena

 

5 lat w branży MLM. Reprezentuje SativaLife. Jej największym osiągnięciem jest stworzenie wymarzonego zespołu, ludzi, którzy tak jak ona chcą w życiu czegoś więcej.

PAWEŁ SZYMCZYK

Pawel-Szymczyk

10 lat w branży MLM. Reprezentuje YourFitWay. Jego największym osiągnięciem jest około 50% zarejestrowanych użytkowników w ich strukturze YFW.

MAGDALENA URBAŃSKA

Magdalena-Urbańska

8 lat w branży MLM. Reprezentuje S’OUVRE. Jej największym osiągnięciem jest stworzenie systemu pracy online, zanim stał się on szeroko praktykowany.

KAROLINA WINIARZ

Karolina-Winiarz

 

5 lat w branży MLM. Reprezentuje S’OUVRE. Jej największym osiągnięciem jest zbudowanie zespołu pod hasłem #dwagajestkobieta, dającego nowym kobietom szansę na stanie się przedsiębiorczymi, pewnymi siebie, silnymi i niezależnymi ludźmi.

MONIKA WITEK

Monika-Witek

1 rok w branży MLM. Reprezentuje MONAT. Od początku pracy z MONAT jest zdobycie stanowiska Market Mentora oraz dołączenie do Europejskich Udziałowców Marki.

CHCESZ ZNALEŹĆ SIĘ NA LIŚCIE TUZÓW 2021?

Lista Tuzów to niewątpliwe największe wydarzenie dla osób z branży marketingu sieciowego. Wszyscy najlepsi Liderzy MLM 2021 znajdą się na Portalu Ranking MLM.

Chcesz nauczyć się, jak budować markę osobistą w internecie? A może chcesz zamieścić u nas swój artykuł? napisz do nas.

 

Weronika Mielcarek projekt manager, grupa medialna 3s

Weronika Mielcarek
Project Manager
e-mail: w.mielcarek@rankingmlm.pl
telefon: 690 471 802

Patrycja Nowak redaktor Ranking MLM

Patrycja Nowak
Redaktor Naczelna
e-mail: p.nowak@rankingmlm.pl
telefon: 502 458 043 

Komentarze (1)

Bardzo ciekawa lista interesujących osób. Wiele z nich znam i kojarzę, jednak warto przeczytać ich blogi.

Zostaw komentarz