BLOG O MLM Wiedza i doświadczenie, które pomogą Ci rozwinąć własny biznes w marketingu sieciowym, poszerzyć horyzonty i zainspirować się. Z kulturą! NASZE ARTYKUŁY NAPISZ DO NAS
POZNAJ PRZYJAZNY BLOG O MLM
Twoje okno na cztery strony świata marketingu sieciowego

Witaj na jedynym w swoim rodzaju blogu o MLM w Polsce. Zapraszamy Cię do świata, w którym eksperci i początkujący spotykają się, by wymieniać się spostrzeżeniami i pomagać sobie nawzajem w poszerzaniu horyzontów.

Perspektywy branży MLM i jej liderów są nieograniczone. Działamy ponad podziałami, żeby dostarczyć wartość.

Co wyróżnia nasz Blog o MLM? Patrzymy na branżę z wielu perspektyw i… wieloma oczami! W pozytywny sposób przedstawiamy firmy sektora marketingu sieciowego oraz jego liderów, niejednokrotnie ich własnymi słowami. Znajdziesz tu też porady, aktualności, wskazówki dotyczące rozwoju Twojego biznesu i ciekawe historie ludzi sukcesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o MLM – trafiłeś więc w dobre miejsce!

 

Mamy też kilka żelaznych zasad. Nie oceniamy, nie obrażamy – tu każdy może poczuć się mile widziany.

NASZ MANIFEST
1

Dzielimy się rzetelną wiedzą
Tworzymy przestrzeń, w której eksperci w swojej dziedzinie mogą podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Merytorycznie, inspirująco, szczerze. Wspólnie zaglądamy za kulisy marketingu sieciowego, odpowiadając na potrzeby dystrybutorów.

2

Nie tolerujemy hejtu
Do komentowania zapraszamy wszystkich, ale nie zgadzamy się na jakikolwiek hejt. Obowiązuje absolutny zakaz obrażania, oczerniania, obgadywania i trollowania. Chcesz zaatakować firmę MLM lub jej lidera? To nie jest miejsce dla Ciebie. U nas toczą się tylko kulturalne, merytoryczne dyskusje.

3

Tworzymy wspólnie
Nasze artykuły powstają we współpracy z przedstawicielami branży marketingu wielopoziomowego i sprzedaży bezpośredniej. Łączymy siły, by stworzyć istną bazę wiedzy o MLM. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Weź sprawy w swoje ręce – daj nam znać, czego brakuje lub… sam napisz tekst, który chcesz przeczytać. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.