Poznaj Blog o MLM

Poznaj Blog o MLM - manifestWitaj na jedynym w swoim rodzaju blogu o MLM w Polsce. Zapraszamy Cię do świata, w którym eksperci i początkujący spotykają się, by wymieniać się spostrzeżeniami i pomagać sobie nawzajem w poszerzaniu horyzontów.

Co wyróżnia nasz Blog o MLM? Patrzymy na branżę z wielu perspektyw i… wieloma oczami! W pozytywny sposób przedstawiamy firmy sektora marketingu sieciowego oraz jego liderów, niejednokrotnie ich własnymi słowami. Znajdziesz tu też porady, aktualności, wskazówki dotyczące rozwoju Twojego biznesu i ciekawe historie ludzi sukcesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o MLM – trafiłeś więc w dobre miejsce!

Lekcje Warte Miliony

Mamy też kilka żelaznych zasad. Nie oceniamy, nie hejtujemy – tu każdy może poczuć się mile widziany.

Blog o MLM – manifest


  1. Dzielimy się rzetelną wiedzą
    Tworzymy przestrzeń, w której eksperci w swojej dziedzinie mogą podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Merytorycznie, inspirująco, szczerze. Wspólnie zaglądamy za kulisy marketingu sieciowego, odpowiadając na potrzeby dystrybutorów.
  2. Nie tolerujemy hejtu
    Do komentowania zapraszamy wszystkich, ale nie zgadzamy się na jakikolwiek hejt. Obowiązuje absolutny zakaz obrażania, oczerniania, obgadywania i trollowania. Chcesz zaatakować firmę MLM lub jej lidera? To nie jest miejsce dla Ciebie. U nas toczą się tylko kulturalne, merytoryczne dyskusje.
  3. Tworzymy wspólnie
    Nasze artykuły powstają we współpracy z przedstawicielami branży marketingu wielopoziomowego i sprzedaży bezpośredniej. Łączymy siły, by stworzyć istną bazę wiedzy o MLM. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Weź sprawy w swoje ręce – daj nam znać, czego brakuje lub… sam napisz tekst, który chcesz przeczytać. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.

Powiązane artykuły

Komentarze (1)

Bardzo dobrze zapowiadający się blog. Cenię sobie, gdy ktoś ma własne zasady, których nie można przekraczać. To jak narysowanie kręgu, którego bronimy, ale gdy ktoś tylko na niego wejdzie i naruszy to powinien zostać ukarany. Cóż, lepiej żeby był na blogu porządek, niż jeśli mieliby właśnie hejterzy po tym kręgu chodzić 😉 Mam nadzieję, że wszystko z tym kręgiem ogarnęliście i wiecie o co mi chodzi. Wielu ludzi będących pod wpływem innych po prostu tego nie ogarniają 😉 Wiem o czym mówię, bo prowadzę szkolenia. Marketing to moja działka, ale denerwuje mnie trochę przekonanie, że to niby taka prosta dziedzina, ale gdy przychodzi co do czego to już tak kolorowo nie ma i towarzystwo zaczyna się sypać 😉 Pozdrawiam i życzę sukcesów w rozwoju bloga 😉

Zostaw komentarz