POZNAJ PRZYJAZNY BLOG O MLM
Twoje okno na cztery strony świata marketingu sieciowego

Witaj na jedynym w swoim rodzaju blogu o MLM w Polsce. Zapraszamy Cię do świata, w którym eksperci i początkujący spotykają się, by wymieniać się spostrzeżeniami i pomagać sobie nawzajem w poszerzaniu horyzontów.

Perspektywy branży MLM i jej liderów są nieograniczone. Działamy ponad podziałami, żeby dostarczyć wartość.

Co wyróżnia nasz Blog o MLM? Patrzymy na branżę z wielu perspektyw i… wieloma oczami! W pozytywny sposób przedstawiamy firmy sektora marketingu sieciowego oraz jego liderów, niejednokrotnie ich własnymi słowami. Znajdziesz tu też porady, aktualności, wskazówki dotyczące rozwoju Twojego biznesu i ciekawe historie ludzi sukcesu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o MLM – trafiłeś więc w dobre miejsce!

 

Mamy też kilka żelaznych zasad. Nie oceniamy, nie obrażamy – tu każdy może poczuć się mile widziany.

NASZ MANIFEST
1

Dzielimy się rzetelną wiedzą
Tworzymy przestrzeń, w której eksperci w swojej dziedzinie mogą podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Merytorycznie, inspirująco, szczerze. Wspólnie zaglądamy za kulisy marketingu sieciowego, odpowiadając na potrzeby dystrybutorów.

2

Nie tolerujemy hejtu
Do komentowania zapraszamy wszystkich, ale nie zgadzamy się na jakikolwiek hejt. Obowiązuje absolutny zakaz obrażania, oczerniania, obgadywania i trollowania. Chcesz zaatakować firmę MLM lub jej lidera? To nie jest miejsce dla Ciebie. U nas toczą się tylko kulturalne, merytoryczne dyskusje.

3

Tworzymy wspólnie
Nasze artykuły powstają we współpracy z przedstawicielami branży marketingu wielopoziomowego i sprzedaży bezpośredniej. Łączymy siły, by stworzyć istną bazę wiedzy o MLM. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Weź sprawy w swoje ręce – daj nam znać, czego brakuje lub… sam napisz tekst, który chcesz przeczytać. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.

MICHAŁ ZIELKE – TWÓRCA BLOGA O MLM

Dawniej Bankowiec przez duże B, dziś sympatyk branży marketingu sieciowego i prezes jedynej w Polsce firmy pożyczkowej dedykowanej temu sektorowi. Twórca Bloga o MLM.

Michał Zielke - blog o MLM

Jeszcze kilka lat temu o MLM wiedział tyle, co nic. Jego służbowe zainteresowania oscylowały raczej wokół tradycyjnych przedsiębiorstw
i dużych pieniędzy – pełnił funkcję wiceprezesa zarządu FM Banku
(obecnie Nest Banku), a wcześniej dyrektora ds. Małych Przedsiębiorstw w Polbanku EFG oraz dyrektora ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw
w BZ WBK.
Nie wiedział wtedy, że w marketingu wielopoziomowym… też kryją się duże pieniądze.

Gdy jednak nadeszła pora na zmianę, odważnie wskoczył w nieznane wody MLM-u. Powoli, ale z coraz większą fascynacją poznawał branżę i ludzi,
którzy ją tworzą. Czytał, obserwował, doświadczał. BizOn Capital pozwolił mu nawiązać relacje z prezesami największych w Polsce firm oraz topowymi
liderami. Efekt? Dziś Michał jest zapalonym… nie-MLM-owcem, wciąż
głodnym wiedzy pasjonatem biznesu alternatywnego
. Chętnie pomaga jego przedstawicielom – już nie tylko jako prezes BizOna, ale także jako twórca
Bloga.